Spotkanie w sprawie dalszych losów czternastego sezonu

Zarząd Stalex Ligi zaplanował na dzień 24.02.2021r. (środa) dwa spotkania z kierownikami drużyn w celu omówienia aktualnej sytuacji pandemicznej i próby znalezienia optymalnego rozwiązania na dogranie czternastego sezonu rozgrywek.

Spotkanie odbędzie się w dwóch blokach:

– godzina 16.30 – dla przedstawicieli II i III ligi

– godzina 17.00 – dla przedstawicieli Extraligi

Oba spotkania odbędą się w sali konferencyjnej Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu. Z uwagi na pandemię, proponujemy zainteresowanym również udział on-line poprzez aplikację Microsoft Teams. Prosimy każdy zespół o wyznaczenie reprezentanta. Aby otrzymać link do zebrania, należy skontaktować się z kolegą Maciejem Grockim lub napisać wiadomość na naszym profilu FB.

Niestety jak wiecie, sport amatorski nadal pozostaje „zamrożony” i niewiele wskazuje na to, że w najbliższych dniach ma się to zmienić. Dodatkowym problemem jest fakt, że wkrótce rusza sezon trawiasty. Chcemy jednak za wszelką cenę dokończyć czternasty sezon, aby wyłonić przynajmniej medalistów oraz awanse i spadki. Liczymy, że z Waszą pomocą uda nam się znaleźć optymalne rozwiązanie. Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w spotkaniach!