Ruszamy z “Menedżerem Extraligi”

Ponownie zapraszamy Was do sprawdzonej już i znanej zabawy z wyborem swojej drużyny marzeń. Możecie się już logować na stronie www.menedzer.stalexliga.pl i wybierać swoich zawodników.

Pamiętajcie, że w puli macie wirtualne 100 Stalexów i nie można tej wartości przekroczyć zgłaszając drużynę. Przypominamy również o możliwości wyboru maksymalnie dwóch graczy z jednej ekipy. Do soboty do godziny 20.00 macie czas, aby wysłać na maila kontakt@stalexliga.pl swoje wybory. Przede wszystkim odsyłamy jednak do Regulaminu ?
Logujecie się na swoje konta z zeszłego sezonu, natomiast nowi gracze muszą się zarejestrować zgodnie z paragrafem 4 Regulaminu na wyżej podanej stronie. Ważna informacja – jeden gracz może korzystać tylko i wyłącznie z jednego konta, do którego przypisany jest jeden mail i jeden nr telefonu. W razie gdy zapomnieliście swoje loginy, prosimy o kontakt SMS na nr telefonu 783-002-008.
Warto też przypomnieć, że mistrzem pierwszej edycji został Dawid Świerczyński, który po sezonie odebrał nagrodę pieniężną w wysokości 400 złotych. Oczywiście, i w tej edycji taka wartość czeka na najlepszego menedżera ? Zapraszamy do udziału !