Małe wyjaśnienie

W związku z pojawiającymi się pytaniami jesteśmy Wam winni sprostowanie. Chodzi o post dotyczący kartek.
Błędnie Was poinformowaliśmy o graczach z pauzą na najbliższe mecze oraz o potencjalnych zawodnikach zagrożonych. Od tego sezonu wprowadziliśmy zmiany, które najprościej mówiąc umknęły naszej uwadze.
Wszystkie kartki otrzymane w rundzie zasadniczej przed rundą play-off się kasują. Po rozpoczęciu fazy play-off (łącznie z ewentualnymi meczami barażowymi), otrzymanie drugiej żółtej kartki będzie równoznaczne z pauzowaniem w następnym meczu.
W związku z tym Radosław Łagodziński (Chełmża Futsal Team) i Patryk Jarantowicz (Świeckie Orły) będą mogli zagrać w swoich drużynach w meczach ćwierćfinałowych.
Jedynymi graczami zagrożonymi (w związku z otrzymaniem żółtej kartki w meczu barażowym) są Radosław Łagodziński (Chełmża Futsal Team), Arkadiusz Piskorski (Radbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasing) i Patryk Jarantowicz (Świeckie Orły). Jeżeli któryś z tych graczy otrzyma żółtą kartkę oraz jego drużyna awansuje do półfinału, to w tej fazie ligi będzie pauzował jeden mecz. Amnestią objęta jest jedynie Gala Finałowa.
Za zamieszanie przepraszamy, jednocześnie dziękujemy obserwatorom za czujność !