Stalex Liga będzie współpracować z marką WILK

W Świeciu rusza fajna inicjatywa rozgrywek piłkarskich szóstek na orliku pod nazwą Family Sunday League. Miło nam poinformować, że Stalex Liga nawiązała współpracę z marką WILK, organizatorem FSL. Uważamy, że oba projekty mogą nawzajem się wspierać i promować i nie są w żadnym stopniu wobec siebie konkurencyjne, dlatego postanowiliśmy włączyć się aktywnie do FSL.

Continue reading “Stalex Liga będzie współpracować z marką WILK”

MVP sezonu – nominacje

Poniżej przedstawiamy pięciu piłkarzy, którzy naszym zdaniem najbardziej zasłużyli na tytuł MVP w tym sezonie.
– Marcin Gaca (Myk Konstrukcje/Kar-Sur/Proflex/Agrokompleks)
– Damian Rybacki (Haber)
– Szymon Kocieniewski (Gresta/Espack/Sadowska)
– Maciej Słupecki (Rafmix & Partnerzy)
– Damian Stasikowski (GMD Plus/Ecopol/Aut-Mor)

 

Gala Finałowa Stalex Ligi 15

Przed nami Gala Finałowa jubileuszowej, piętnastej edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej “Stalex Liga”, połączona wyjątkowo ze świętowaniem awansu do I ligi zespołu Futsal Świecie.

Czeka nas mnóstwo sportowych i artystycznych emocji. Poznamy nowego mistrza, nagrodziny najlepszych zawodników, podziękujemy naszemu klubowi, a także będzie wspólnie podziwiać występy pięknych cheerleaderek i muzyków z Big Bike Orchestra. Całe wydarzenie na żywo komentować będą Radosław Majdan i Sergiusz Ryczel. Nie może Was zabraknąć. Wypełnijmy halę po brzegi, zwłaszcza, że nie będą już obowiązywać żadne obostrzenia!

Małe wyjaśnienie

W związku z pojawiającymi się pytaniami jesteśmy Wam winni sprostowanie. Chodzi o post dotyczący kartek.
Błędnie Was poinformowaliśmy o graczach z pauzą na najbliższe mecze oraz o potencjalnych zawodnikach zagrożonych. Od tego sezonu wprowadziliśmy zmiany, które najprościej mówiąc umknęły naszej uwadze.
Wszystkie kartki otrzymane w rundzie zasadniczej przed rundą play-off się kasują. Po rozpoczęciu fazy play-off (łącznie z ewentualnymi meczami barażowymi), otrzymanie drugiej żółtej kartki będzie równoznaczne z pauzowaniem w następnym meczu.
W związku z tym Radosław Łagodziński (Chełmża Futsal Team) i Patryk Jarantowicz (Świeckie Orły) będą mogli zagrać w swoich drużynach w meczach ćwierćfinałowych.
Jedynymi graczami zagrożonymi (w związku z otrzymaniem żółtej kartki w meczu barażowym) są Radosław Łagodziński (Chełmża Futsal Team), Arkadiusz Piskorski (Radbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasing) i Patryk Jarantowicz (Świeckie Orły). Jeżeli któryś z tych graczy otrzyma żółtą kartkę oraz jego drużyna awansuje do półfinału, to w tej fazie ligi będzie pauzował jeden mecz. Amnestią objęta jest jedynie Gala Finałowa.
Za zamieszanie przepraszamy, jednocześnie dziękujemy obserwatorom za czujność !